Program festivala

SRIJEDA, 08.travnja, OTVARANJE FESTIVALA

17:00 – 17:30 Otvaranje festivala Slatki gušti

17:30 –  18:00 Glazbeno – scenski nastup plesne skupine TransForm Crew

18:00 – 19:30 „Tortoboj“ – izbor za Najbolju slasticu festivala

19:30 – 20:00 Svečano razbijanje pinjate

20:00 – 22:00 Nastup benda Ljetno kino

 

ČETVRTAK, 09. travnja, DOLCE VITA BY PEPERMINT KLUB

16:30 – 18:00 Natjecanje „Marshmallow challenge“

18:00 – 19:30  Cooking show  „Pin-up slastice“ by Pamela Poldrugač

20:00 – 22:00 DJ Robi Mareković  i  band  Johnny & his Rockin’ Tunes

20:00 – 22:00 Nastup plesne škole Back to swing

 

PETAK, 10. travnja, 650KG ČISTOG UŽITKA

18:00 – 18:30  Najveća torta u Hrvatskoj i The Frajle u organizaciji Podravke

18:30 – 20:00  Dijeljenje torte posjetiteljima uz simbolične donacije

20:30 – 22:30  Jazz nastup

 

SUBOTA, 11. travnja, DJEČJI GUŠTI (…da se mama opušti J)

10:00 – 12:00  Dječja kulinarska radionica by Podravka i Maja Čičko

12:00 – 13:30  Dječja slatka olimpijada

16:00 – 18:00  Natupi dječjih zborova i plesnih škola

20:00 – 22:00 Nastupa banda Mediteraneo

 

NEDJELJA, 12. travnja, OD JUŽNE AFRIKE DO KORČULE

11:00 – 13:00  Cooking show by Cakebox „Priča o Cukarinu“

17:30 – 19:30  Food styling by Teodora Sijerto i Dolcela

20:00 – 21:30 Nastup klape Barun i vokalnog zbora Rezonanca

 

PONEDJELJAK, 13. travnja, PALAČINKOMANIJA BY PODRAVKA

17:00 – 19:00  Natjecanje „Palačinkarenje u tri discipline“ by Podravka/Dolcela/Lino

 19:00 – 21:00 Glazbeni nastup Tea&Ivan Duo

 

UTORAK, 14. travnja, TRI GRACIJE

16:30 – 17:30 Natjecanje „Sjedi i jedi“

18:00 – 19:30 Cooking show by Sanja Štrbac i Grazia

19:30 – 21:30 Glazbeni nastup Tena Vodopija i band

 

SRIJEDA, 15. travnja, SLATKO, A ZDRAVO

16:00 – 17:30 Cooking show by Vegehop

18:00 – 19:30 Cooking show by Foodiona blog

19:30 – 21:30 Glazbeni nastup

 

ČETVRTAK, 16. travnja,  ZAVRŠNO GUŠTANJE

16:30 – 17:30 Natjecanje „Čokoladni shake!“

17:30 – 19:00 Cooking show by Anja Bajt

19:00 – 21:00 Glazbeni nastup Tea&Ivan Duo